منقضی شدهتخفیف خرید گلس سرامیکی سامسونگ M51

خاص باکس
12900 45,000 مشاهده کد تخفیف
rt263843
امتیاز تخفیف0 


گلس سرامیکی سامسونگ M50

گلس سرامیکی گوشی M50 یک گلس انعطاف پذیر و در عین حال مقاوم است. یکی از اصلی ترین خاصیت های گلس فول کاور سرامیکی گلکسی M50  این است که کل صفحه گوشی شما بر خلاف گلس های ساده پوشیده شده و از این جهت یک پوشش نزدیک به صد درصد برای صفحه نمایش گوشی شما محسوب میشود.

محافظ سرامیکی سامسونگ M50 از مقاومت بالاتری نسبت به گلس های ساده شیشه ای یا گلس های فول کاور معمولی برخوردار است و تکنولوژی ساخت آن باعث میشود در عین شیشه ای بودن انعطاف پذیر نیز باشد به طوری که شما میتوانید این گلس را جوری خم کنید که قسمت سر و قسمت انتهایی گلس بهم برسند.

گلس سرامیکی سامسونگ M50 یک گلس ضد ضربه است که با فناوری آنتی شوک ساخته شده و غیر از وظیفه اصلی که همان جلوگیری از ایجاد خط و خش روی صفحه نمایش گوشی میباشد باعث بالا رفتن مقاومت صفحه نمایش گوشی در مقابل ضربه نیز می شود. طبق بررسی های به عمل آمده و انواع دراپ تست ( تست رها شدن گوشی با گلس و بدون گلس) گلس سرامیکی سامسونگ M50 در این بخش هم بسیار خوب عمل کرده است. نتیجتا یکی از اکسسوری های مهم و الزامی هنگام خرید گوشی M50 گلس سرامیکی میباشد.

 

منبع : خاص باکس

تخفیف خرید گلس سرامیکی سامسونگ M51
تخفیف خرید گلس سرامیکی سامسونگ M51
12900 45,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo
بازنشانی رمز عبور

توجه !!

سیاه رنگ بودن پست ها به این معناست که
متاسفانه این تخفیف یا کد تخفیف منقضی شده است.

با توجه به اینکه اکثر فروشگاه هایی که تخفیف یا کد تخفیف از آنها برای شما گذاشته می شود تاریخ دقیقی در سایت خود اعلام نمی کنند ممکن است این تخفیف هنوز موجود باشد.

لطفا برای جستجوی تخفیف و کد های تخفیف جدید به قسمت های زیر مراجعه نمایید.