منقضی شدهتخفیف ست شورت و سوتین بندی فانتزی کد 6608

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

 

برعکس هر لباس دیگری و لباس های بیرونی – لباس خواب ها هر چه باز تر و نمایان تر باشند جذاب تر هستند . از نظر آقایان لباس زیر های زنانه جذاب توری و بدن نما اگر باشند جذاب تر هستند .

بسیاری از خانم ها گذراندن شب را با لباس خواب دوست ندارند . به این دسته خانم ها پیشنهاد می شود زمانی را که کنار همسر خود هستند از لباس خواب استفاده نمایند . آقایان اینکه شما را در منزل با لباسی مرتب و آراسته ببینند لذت می برند . پس در رابطه با پوشیدن لباس خواب و لباس های مورد علاقه همسرتان با او صحبت کنید . از او بخواهید در رابطه با رنگ و مدلی که علاقه دارد با شما صحبت کند . و هنگام خرید لباس خواب با او مشورت نمایید .

معمولا عروس ها و خانم های جوان تر برای جذب آقایان از لباس خواب توری استفاده می کنند . لباس خواب های توری باید به گونه ای باشند که بتوانند نگاه مرد را به خود جذب کنند و باعث تحریک آنها شوند . تحریک آقایان قبل از انجام رابطه جنسی باعث می شود لحظات بهتری را با شما تجربه کنند . لباس خواب های عروس در مدل ها و طرح های زیادی در فروشگاه های لباس زیر به فروش می رسند . معروف ترین آن ها در بسته های کارتنی و جعبه های شکیل به فروش می رسند . معمولا لباس خواب های عروسی تنها یک تکه نیستند بلکه از چندین تکه در جعبه ها بسته بندی می شوند . این تکه ها ممکن است شامل شورت لامبادا و یا شورت اسلیپ – دستکش فانتزی توری – بند جوراب و جوراب کوتاه و یا جوراب زنبوری چشم بند و…. باشد .

ست شورت و سوتین زنانه

مشخصات محصول :

ست شورت و سوتین بندی فانتزی

کد محصول : 6608

رنگ : مشکی

مدل : بندی

سایزبندی : فری سایز ( 36 – 38 – 40 )

تخفیف ست شورت و سوتین بندی فانتزی کد 6608
تخفیف ست شورت و سوتین بندی فانتزی کد 6608
89,000 98,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo