منقضی شدهتخفیف آویز حوله و دستمال کابینتی استیل

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

آویز حوله و دستمال کابینتی استیل

 حوله وسیله ای که هنگام خیس بودن دست و صورت از آن استفاده میشود حتما برای شما هم پیش آمده بعد از اتمام ظرف شستن قصد خشک کردن دست و صورت را دارید و نیاز به یک حس میشود اما چون حوله را در مکان مناسبی نمیتوان قرار داد و استند های طراحی شده جهت نگهداری حوله فضای زیادی را اشغال میکنند در آشپزخانه اغلب از آن استفاده نمیشود اما ما قصد معرفی محصولی را به شما داریم،که این امکان را به شما میدهد؛ حوله را بدون اشغال فضای زیاد در جای مناسب قرار دهید . با استفاده ازبه راحتی آن را بر روی درب کابینت بدون اشغال فضای زیاد قرار دهید تا دسترسی راحت و مناسب به حوصله داشته باشید .

آویز حوله کابینتی استیل

طول میله آویز حوله 25 سانتی متر میباشد و طول گیره آن 1.9 سانتی متر میباشد،که گیره ها طوری طراحی شده اند که به راحتی بر روی درب کابینت قرار میگیرند. همچنین شما میتوانید آویز حوله کابینتی را درون کابینت نیز قرار دهید و به راحتی دستمال یا حوله را درون آن قرار دهید .

آویز حوله کابینتی استیل

انواع زیادی آویز حوله در بازار عرضه شده است اما به دلیل بزرگی و طراحی نامناسب،این استند ها مورد پسند واقع نشده اند . آویز حوله کابینتی استیل نسبت به سایر آویز حوله ها قیمت بسیار مناسب و به صرفه ای را داراست و به نوعی طراحی شده است که قابل نصب بر روی درب کابینت و داخل کابینت هستند که فضای بسیار کمی را اشغال میکند که علاوه بر آن با طراحی ساده و در عین حال زیبایی که دارد باعث زیباتر شدن شما میشود .

 

آویز حوله کابینتی استیل

 

 

طراحی زیبا و کاربردی

مناسب برای استفاده بر روی درب انواع کابینت های چوبی و فلزی و…

طول میله 27 سانتی متر

اندازه دهنه گیره 2 سانتی متر

جنس : استیل ضد زنگ

مقاوم در برابر رطوبت

مناسب برای قرار دادن حوله دستمال و دستکش و …

 

آویز حوله کابینتی استیل

 

 

 

وزن ‏(‏گرم‏)‏ 200
طول میله (سانتی متر)‏ 25
طول لبه (سانتی متر)‏ 1.9
جنس بدنه استیل ضد زنگ
تخفیف آویز حوله و دستمال کابینتی استیل
تخفیف آویز حوله و دستمال کابینتی استیل
27,000 29,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo