منقضی شدهتخفیف جوراب شلواری ترک طرح ابر و باد day mod

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

 

جوراب شلواری ترک طرح ابر و باد day mod 

 

 مسلما هیچ خانمی دوست ندارد که وسط مهمانی و یا جورابش پاره و یا نخکش شود . یکی از بهترین تصمیم هایی که هر خانمی موقع خرید جوراب شلواری دارد این است که جوراب شلواری های با کیفیت و ترک را انتخاب کند .

برای بالا بردن طول عمر جوراب و جوراب شلواری های نازک و ضخیم بهتر است جورابهایتان را با دست بشورید و برای شست و شوی جورابهای نازک به هیچ وجه از ماشین لباس شویی استفاده نکنید. اگر مجبور هستید که برای تمییز کردن جوراب هایتان از ماشین لباس شویی استفاده کنید حتما جوراب هایتان را داخل یک کیسه پارچه ای قرار دهید .

جوراب شلواری های زنانه دارای الیاف نایلون ‏(‏Nylon‏)‏  و اسپندکس هستند دلیل استفاده از این الیاف در جوراب شلواری ها و به علت مقاومت بالا، تنوع در سطوح درخشندگی یا ماتی، گران نبودن مراحل تولید و سبک بودن در انواع پوشاک استفاده می شود‏.‏ از نایلون برای نقاط حساس لباس مثل نوک و پاشنه ی جوراب، سر زانو و نشیمن گاه شلوار های جین استفاده می شود‏.‏ حرارت و رطوبت بدن به راحتی از آن عبور نمی کند که این امر لباس را گرم نگه می دارد‏.‏ این الیاف به راحتی چروک نمی شود و پس از شستشو حالت اصلی خود را حفظ می کند‏.‏

از جمله برترین برند جوراب شلواری نازک ترک می توان به برند پنتی اشاره کرد . این دسته از جوراب های نازک دارای جنس فوق العاده و الیاف بکار رفته در آن بسیار مرغوب است . جوراب شلواری Day mod دارای ضخامت نخ های متفاوت از بسیار نازک تا ضخیم هستند و بسیار مناسب برای مجالس و مهمانی ها هستند .

 

جوراب شلواری طرح دار

جوراب شلواری زنانه

دارای طرح فانتزی و جذاب

ضخامت نخ 50

مناسب سایز 38 تا 42

دارای قابلیت کشسانی بالا

دارای دوخت مقاوم و الیاف با کیفیت

مناسب برای ست کردن با انواع تونیک ها و پیراهن ها

مناسب جشن ها و مهمانی ها

 

 

 

 

 

 

 

 

تخفیف جوراب شلواری ترک طرح ابر و باد day mod
تخفیف جوراب شلواری ترک طرح ابر و باد day mod
65,000 79,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo