منقضی شدهتخفیف ست شورت و سوتین هارنس دار کد 600 صورتی

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

 

ست شورت و سوتین هارنس دار کد 600 صورتی

خانم هایی هستند که به دلیل نداشتن اندام متناسب از پوشیدن لباس زیر فانتزی اجتناب می کنند , این تصور بسیار غلط می باشد . شما می توانید در سایز و اندامی که هستید , لباس هایی که به آن ها علاقه مندید را بپوشید . لباس زیر های فانتزی در طرح ها و سایز های متناسب با هر اندامی در فروشگاه های لباس زیر عرضه می شوند و شما می توانید با شناخت انواع آن و سلیقه ی شخصی خود , مدل مناسب را برای خود انتخاب کنید .

اینکه خانم ها لباس زیر های فانتزی را برای خود انتخاب می کنند یا همسرانشان , بحثی ست که در هر فرد متفاوت می باشد . در بسیاری از موارد مشاهده شده که خانم ها برای علاقه مندی خود و رسیدگی به ظاهر خود از این مدل لباس زیر استفاده می کنند و در مقابل خانم هایی هستند که از شورت و سوتین های فانتزی برای دلبری کردن از همسر و جذب و تحریک او استفاده می کنند . با توجه به تنوع موجود برای این دسته از لباس ها , هر شخص می تواند بنا بر نیاز و سلیقه ی خود لباس زیر فانتزی مد نظر را خریداری نماید .

ست لباس زیر زنانه

 

مشخصات محصول :

ست شورت و سوتین هارنس دار کد 600 صورتی
سایز بندی : L مناسب برای 75/80 و XL مناسب برای 85/90
الیاف ضد حساسیت
مدل شورت :‌لامبادا 
بند سوتین : قابل تنظیم

ست لباس زیر فانتزی زنانه  

 

تخفیف ست شورت و سوتین هارنس دار کد 600 صورتی
تخفیف ست شورت و سوتین هارنس دار کد 600 صورتی
110,000 145,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo