منقضی شدهتخفیف شیشه شوی دوطرفه مغناطیسی

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

شیشه شوی دوطرفه مغناطیسی

شیشه پاک کن دو طرفه با طراحی خلاقانه خود دارای دو عدد صفحه ابری می باشد که  آهنربای قوی در هر طرف می باشد که این امکان را به شما می دهد تا هر دو طرف شیشه را بطور همزمان تمیز کرده و بشویید.

بنابر این با استفاده از این شیشه پاک کن دیگر لازم نیست برای تمیز کردن هر دو طرف آن به طور جداگانه وقت بگذارید بلکه با پاک کردن یک طرف، طرف دیگر شیشه هم خود به خود پاک می شود.

یکی از مشکلات جدی خانم های خانه دار مخصوصا در آپارتمان ها شستشو و تمیز کردن طرف بیرونی شیشه ها در هنگام نظافت منزل می باشد که آن هم از این پس با شیشه پاک کن دوطرفه مغناطیسی حل می شود.

شیشه شوی مغناطیسی

این شیشه پاک کن دارای دوطرف می باشد که در هردوی آن آهنربای قوی وجود دارد و هنگامی که یکی را در طرف داخلی و دیگری را در طرف بیرونی شیشه قرار دهید توسط آهنربا به یکدیگر جذب شده و بدون آنکه را با دست نگه دارید بخاطر مکش آهنربا نمی افتد و اینگونه با حرکت دادن یک طرف آن از داخل طرف دوم هم حرکت کرده و شیشه را پاک می کند.!!

این شیشه پاک کن از جنس پلاستیک درجه یک بوده و بادوام می باشد و همچنین دارای یک تیغه پلاستیکی برای عمل کرد بهتر و دو عدد صفحه ابری قابل تعویض می باشد که در صورت نیاز براحتی می توانید آن را تعویض کنید.

همچنین این محصول دارای یک حلق بندی می باشد که به شیشه پاک کن وصل می شود و این امکان را به شما می دهد تا آن را با قرار دادن در انگشت خود مانع از افتادن احتمالی آن بشوید.

شیشه شوی دو طرفه

 

شیشه شوی مغناطیسی دو طرفه

قابلیت تمیز کردن همزمان پشت و رو شیشه

اتصال دو طرفه با استفاده از ویژگی مغناطیسی

دارای آهنربای فوق العاده قوی

دارای لایه کتانی برای استفاده از مواد شوینده و همین طور خشک کردن شیشه

دارای تیغه پلاستیکی برای جمع کردن آب و پاک کردن موثر (مانند تی پلاستیکی)

جنس پلاستیک ضخیم و مقاوم

دارای دسته پلاستیکی قوی

دارای حلقه و بند محافظ برای جهت جلوگیری از سقوط دستگیره بیرونی

مناسب پنجره آپارتمان ها، ساختمان های اداری و …

اندازه: 1.5 * 12 * 11 سانتی متر

تخفیف شیشه شوی دوطرفه مغناطیسی
تخفیف شیشه شوی دوطرفه مغناطیسی
89,000 110,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo