منقضی شدهتخفیف عسل خوری هانی پات

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

عسل خوری هانی پات

عسل از غنی ترین مواد غذایی است که خواص بسیار زیادی دارد و خوردن آن انرژی زیادی تامین میکند و باعث شادابی و طراوت زیاد میشود نگهداری عسل در خواص و ماندگاری آن بسیار امر مهمی است . برای نگهداری عسل باید آن را در ظرفی نگهداری که دارای درب باشد تا میکروب وارد آن نشود و خواص خود را حفظ کن و نباید آن را در یخچال قرار داد از این رو از ظرف عسل خوری برای نگهداری عسل باید استفاده شود .

عسل-خوری-جنوا

ظرف عسل خوری جنوا پیشنهاد ما به شما این محصول برای نگهداری عسل باید از این ظرف استفاده کرد ؛ این ظرف عسل خوری از بلور نشکن ساخته شده است و طراحی بسیار زیبا و فانتزی ای دارد و دارای یک پایه برای نگهداری این ظرف میباشد همچنین برای استفاده از آن کافی است شاسی بالای دستگیره را فشار دهید تا عسل را خالی کنید همچنین شکل زیبایی که این محصول دارد باعث زیبایی  شما میشود .

 

عسل-خوری-جنوا 

این محصول در ابعاد 8/2*15 میباشد و کار با آن بسیار راحت و دلنشین است برای استفقاده کافی است در محصول را باز کنید و درون آن عسل بریزید و برای خالی کردن باید شاسی را فشار دهید تا عسل را به مثدار دلخواه خالی کنید همچنین عسل خوری جنوا با دستگیره ای که در بالای محصول دارد تمرکز شما را برای خالی کردن عسل افزایش میدهد تا مانع از ریختن عسل روی سطوح کابینت و… شود . همچنین عسل خوری پمپی دارای یک پایه برای قرار دادن ابن محصول روی آن است که استفاده از آن را دلنشین تر و لذت بخش تر میکند .

 

 

عسل-خوری-جنوا

 

عسل-خوری-جنوا

استفاده آسان برای خالی کردن عسل تنها با فشار شاسی

تولید شده از جنس بلور نشکن

خالی کردن راحت و آسان عسل

دارای پایه مخصوص برای جلوگیری از چکه کردن عسل

استفاده بسیار آسان

مناسب برای منزل و محل کار

قابل استفاده برای عسل ، مربا ، و . . .

 

تخفیف عسل خوری هانی پات
تخفیف عسل خوری هانی پات
99,000 110,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo