منقضی شدهتخفیف همزن برقی kenwood مدل QQ-608

مدیناس
امتیاز تخفیف0


 

همزن برقی kenwood مدل QQ-608

 امروزه درست کردن انواع شیرینی و کیک و دسر , جزو یکی از علایق مهم خانم ها در خانه به حساب می آید . خانم ها زمان زیادی را در منزل به پختن انواع کیک ها و دسر ها اختصاص می دهند . این که شمادر هنگام آشپزی از وسایل و لوازم مناسب استفاده نمایید , میتواند آشپزی را برای شما لذت بخش تر و آسان تر کند . شما برای هم زدن مواد اولیه کیک نیاز به یک همزن خواهید داشت . همزن ها دارای انواع دستی و برقی می باشند که آن ها می توانند بر اساس نیاز خود یکی از آن دو را انتخاب نمایند . اگر برای هم زدن مواد غذایی به زمان طولانی تری نیاز دارید , همزن های دستی شما را خسته و به مچ دستان شما آسیب وارد می کنند . برای مخلوط کردن و هم زدن موادی همچون مواد اولیه کیک ها بهتر است از همزن برقی استفاده کنید .

همزن برقی کننود دارای موتور پر قدرت می باشد که شما می توانید با ۵ دور موتور از خیلی آهسته تا خیلی تند از آن استفاده کنید . همچنین دارای دکمه توربو می باشد که این دکمه در حال همزدن به شما کمک می کند تا بتوانید در مواقع نیاز با دور تند تری هم بزنید .

همچنین این همزن دارای چهار سری ( ۲ جفت ) می باشد که شما می توانید مواد مختلف را با آن هم بزنید . این سری ها به کمک دکمه ی روی همزن جدا می شوند و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی آن ها را بشورید .

همزن برقی

 

همزن برقی کنوود مدل QQ-608

رنگ بدنه :‌سفید

دور موتور :‌5

تعداد تیغه ها : 4

توان مصرفی : 250 W

همزن آشپزخانه کنوود

 

 

تخفیف همزن برقی kenwood مدل QQ-608
تخفیف همزن برقی kenwood مدل QQ-608
450,000 550,000
از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظرتان را ارسال کنید

درباره ما

ما در تخفیف مال تلاش می کنیم با جستجو در اینترنت و همکاری با سایت ها و فروشگاه های گوناگون تخفیف ها و کپن های تخفیف متنوع را برای شما معرفی نماییم.

اشتراک در خبرنامه

شبکه های اجتماعی ما

تخفیف مال
Logo